• 15 841 25 06
  • 15 841 20 61
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Poniedziałek - Piątek 7:00-16:00
Image
Image

Zastępstwa

Zastępstwa na dzień: 22.10.2021 (piątek)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brak Anna 3B Podstawy przedsiębiorczości 316 Habigier-Pipska Grażyna za 1 lekcję w 3E
2 Brak Anna 3B Wychowanie fizyczne 316 Pabian Ewelina za 8 lekcję w 4B
4 Brak Anna 3C Informatyka 316 Piotrowski Jacek za 4 lekcję w 2C
7 Brak Anna 3C Historia 316 Uczniowie zwolnieni do domu -----------
1 Budkowski Ryszard 1D|2 Informatyka 303 Wośko Lesław za 1 lekcję w 3Cg
1 Butryn Rafał 1E|2 Obsługa turystyczna 115A Przybylska Katarzyna grupy łączone
2 Butryn Rafał 1E|2 Obsługa turystyczna 115A Przybylska Katarzyna grupy łączone
3 Butryn Rafał 3AB|wf1 Wychowanie fizyczne s1 Pabian Ewelina za 7 lekcję w 3D
4 Butryn Rafał 3AB|wf1 Wychowanie fizyczne s1 Pabian Ewelina za 6 lekcję w 3D
5 Butryn Rafał 3AB|wf1 Wychowanie fizyczne s1 Pabian Ewelina za 5 lekcję w 3D
8 Cisło Małgorzata 3Eg Matematyka 315 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
7 Grzesik Łukasz 3B|rel Podstawy przedsiębiorczości 107 Habigier-Pipska Grażyna za 7 lekcję w 3E
7 Haliniak Paulina 2E Matematyka 314 Pokora Renata za 4 lekcję w 3E
1 Malmon Grzegorz 3C|s3 Drukowanie cyfrowe 116 Uczniowie przychodzą później ----------
5 Malmon Grzegorz 2D|z2 Pracownia lokalnych sieci komputerowych 116 Bielak Bogusław grupy łączone
6 Malmon Grzegorz 2D|z2 Pracownia lokalnych sieci komputerowych 116 Bielak Bogusław grupy łączone
7 Malmon Grzegorz 2D|z2 Pracownia lokalnych sieci komputerowych 116 Bielak Bogusław grupy łączone
8 Malmon Grzegorz 3B|t.elektryk Informatyka 116 Andreasik Tomasz grupy łączone
4 Matyka Jerzy 1B|z1 Informatyka 313 Porcja Krzysztof grupy łączone
6 Matyka Jerzy 3Gg|s1 Informatyka 313 Andreasik Tomasz grupy łączone
7 Matyka Jerzy 3Gg|s1 Informatyka 313 Andreasik Tomasz grupy łączone
8 Pabian Ewelina 4B|wf2 Wychowanie fizyczne s1 Zapaśnik Mariusz grupy łączone
5 Podgórski Roman 4E Matematyka 219 Pokora Renata za 5 lekcję w 3E
6 Podgórski Roman 4E Zajęcia z wychowawcą 219 Habigier Andrzej za 6 lekcję w 2C
7 Podgórski Roman 1A Matematyka 219 Niemiec Joanna za 7 lekcję w 1E
8 Podgórski Roman 1A|wd Wychowanie do życia w rodzinie 219 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
8 Podgórski Roman 1B|wd Wychowanie do życia w rodzinie 219 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
8 Podgórski Roman 1C|wd Wychowanie do życia w rodzinie 219 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
7 Sekulski Piotr 1D Filozofia 224 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
9 Sekulski Piotr 4C|et Etyka 222 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
9 Sekulski Piotr 4E|et Etyka 222 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
1 Skoczeń Tomasz 3Ag|3 Pracownia stron i aplikacji internetowych w23 Piotrowski Jacek za 1 lekcję w 2C
2 Skoczeń Tomasz 3Ag|3 Pracownia stron i aplikacji internetowych w23 Piotrowski Jacek za 2 lekcję w 2C
3 Skoczeń Tomasz 3Ag|3 Pracownia stron i aplikacji internetowych w23 Piotrowski Jacek za 3 lekcję w 2C
1 Sobiło Anna 3Fg Język angielski 227 Małek Robert za 1 lekcję w 2C
2 Sobiło Anna 3Fg Zajęcia z wychowawcą 227 Habigier-Pipska Grażyna za 2 lekcję w 3E
3 Sobiło Anna 4E|t.obsłutur Matematyka 227 Mazurek Aneta za 3 lekcję w 3E
4 Sobiło Anna 4E|t.obsłutur Język angielski 227 Małek Robert za 4 lekcję w 4E
7 Sobiło Anna 4B|n2 Fizyka 227 Hasiak-Tofilska Anna za 8 lekcję w 2C
1 Straczyński Sebastian 3Ag|2 Pracownia stron i aplikacji internetowych 216 Piotrowski Jacek grupy łączone
2 Straczyński Sebastian 3Ag|2 Pracownia stron i aplikacji internetowych 216 Piotrowski Jacek grupy łączone
3 Straczyński Sebastian 3Ag|2 Pracownia stron i aplikacji internetowych 216 Piotrowski Jacek grupy łączone
4 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Świerszcz Iwona za 8 lekcję w 2C
5 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Świerszcz Iwona za 5 lekcję w 2C
6 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Świerszcz Iwona za 6 lekcję w 2C
7 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Świerszcz Iwona za 7 lekcję w 2C
8 Świder Alicja 3A Zajęcia z wychowawcą 304 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
2 Urbanik Magdalena 3Dg|a1 Język angielski 311 Małek Robert za 2 lekcję w 2C
3 Urbanik Magdalena 3Dg|a1 Język angielski 311 Małek Robert za 3 lekcję w 2C
5 Urbanik Magdalena 3Eg|a2 Język angielski 304 Suchecka Grażyna za 5 lekcję w 2C
6 Urbanik Magdalena 3Eg|a2 Język angielski 304 Suchecka Grażyna za 2 lekcję w 3D
7 Urbanik Magdalena 3Eg|a2 Język angielski 304 Suchecka Grażyna za 3 lekcję w 3D
8 Urbanik Magdalena 3AB Zajęcia z wychowawcą 312 Uczniowie zwolnieni do domu -----------
2 Wieleba Tomasz 2D|z1 Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów 114 Bednarz Leszek grupy łączone
3 Wieleba Tomasz 2D|z1 Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów 114 Bednarz Leszek grupy łączone
4 Wieleba Tomasz 2D|z1 Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów 114 Bednarz Leszek grupy łączone
5 Wieleba Tomasz 2A|2 Pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych 114 Skrzyński Grzegorz grupy łączone
6 Wieleba Tomasz 2A|2 Pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych 114 Skrzyński Grzegorz grupy łączone
7 Wieleba Tomasz 2A|2 Pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych 114 Skrzyński Grzegorz grupy łączone
8 Wieleba Tomasz 2A|2 Pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych 114 Skrzyński Grzegorz grupy łączone
2 Wojciechowska Elżbieta 3A Język niemiecki 117 Uczniowie przychodzą później ----------

 


E-Szkoła
Egzaminy zawodowe
Egzamin maturalny
Konkursy
Projekty edukacyjne
O Szkole
Przetargi
ePUAP
BIP
Oferty pracy
Pedagog / Psycholog
Deklaracja dostępności
Biblioteka

Kontakt

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Nisku
ul. Sandomierska 1
37-400 Nisko
tel./fax: 15 841 25 06
tel.: 15 841 20 61
Image
Image

Dojazd

Serwisy szkolne

Image
Image

Statystyki odwiedzin

Galerie

Image
Image
Image
© 2021 RCEZ Nisko
E-SZKOŁA
REKRUTACJA
EGAZMINY
AKTUALNOŚCI
DOKUMENTY
O SZKOLE